Kuldlombard.ee veebilehe omanikuks on Autobalt Grupp OÜ, kes on teie isikuandmete vastutav töötleja.

Kasutame käesolevat privaatsuspoliitikat selleks, et määrata kindlaks, kuidas me käitleme kuldlombard.ee poolt kogutud teavet ning miks me peaksime teie kohta teatud isikuandmeid koguma. Seetõttu peaksite enne kuldlombard.ee veebilehe kasutamist tutvuma käesoleva privaatsuspoliitikaga.

Me hoolime teie isikuandmetest ning tagame nende konfidentsiaalsuse ja turvalisuse.

Meie poolt kogutud isikuandmed:

Kui külastate kuldlombard.ee veebilehte, kogume automaatselt teatud teavet teie seadme kohta, sealhulgas teavet teie veebilehitseja, IP-aadressi, ajavööndi jne kohta ning mõningaid teie seadmesse paigaldatud küpsiseid. Lisaks sellele kogume veebilehe sirvimisel teavet üksikute sirvitud lehekülgede või toodete kohta, millised veebilehed või otsingusõnad suunasid teid veebilehele ja kuidas te veebilehega suhtlete. Me nimetame seda automaatselt kogutud teavet “seadmeandmeteks”. Lisaks võime koguda isikuandmeid, mida te meile esitate (sealhulgas teie nimi, aadress, makseteave jne) krediiditaotluse esitamise ajal, et oleks võimalik lepingut täita.

Miks me teie andmeid töötleme?

Meie esimene prioriteet on klientide turvalisus, mistõttu peame töötlema minimaalset hulka kasutajaandmeid: just nii palju, kui on vaja veebilehe haldamiseks. Automaatselt kogutud teavet kasutatakse ainult võimalike rikkumiste tuvastamiseks ja statistiliste andmete saamiseks veebilehe kasutamise kohta. Seda statistilist teavet ei koguta viisil, mis võimaldaks tuvastada ühtegi konkreetset süsteemi kasutajat.

Võite külastada saiti, ilma et ütleksite meile, kes te olete, või avaldaksite teavet, mis võimaldaks kellelgi teid konkreetse isikuna tuvastada. Kui soovite siiski kasutada veebilehe mõningaid funktsioone või muud teavet, täites vormi – võite esitada meile isiklikke andmeid, nagu teie e-posti aadress, nimi, aadress, organisatsioon, telefoninumber, isikukood. Te võite otsustada, et ei anna meile oma isikuandmeid, kuid kui te seda teete, ei saa te kasutada veebilehe teatud funktsioone. Näiteks ei pruugi teil olla võimalik meiega otse veebilehe kaudu ühendust võtta. Kasutajad, kes ei ole kindlad, millist teavet on vaja, võivad meiega ühendust võtta aadressil
kuldlombard@gmail.com.

Teie õigused:

Kui olete Euroopa Liidu elanik, on teil järgmised õigused seoses teie isikuandmetega:

  • Õigus saada teavet.
  • Juurdepääsuõigus.
  • Õigus teha parandusi.
  • Õigus lasta oma andmed hävitada.
  • Õigus piirata töötlemist.
  • Õigus andmeid üle kanda.
  • Õigus andmeid taastada.
  • Õigused seoses automatiseeritud otsuste tegemise ja profiilianalüüsiga.

Kui soovite seda õigust kasutada, võtke meiega ühendust, kasutades allpool toodud kontaktandmeid.

Lisaks, kui te olete Euroopa resident, märgime, et me töötleme teie andmeid teiega sõlmitavate lepingute täitmiseks (näiteks kui te tellidate veebilehe kaudu) või muul viisil meie eespool loetletud õigustatud ärihuvide järgimiseks.

Lingid teistele saitidele:

Meie veebileht võib sisaldada linke teistele veebilehtedele, mis ei ole meie omandis ega kontrolli all. Pidage meeles, et me ei vastuta selliste saitide või kolmandate isikute privaatsuspoliitikate eest. Soovitame teil meie saidilt lahkudes kontrollida ja lugeda iga saidi, mis võib koguda isikuandmeid, privaatsusavaldusi.

Infoturvalisus:

Me kaitseme teie esitatud teavet arvutiserverites kontrollitud turvalises keskkonnas, mis on kaitstud volitamata juurdepääsu, kasutamise või avalikustamise eest. Me võtame mõistlikke halduslikke, tehnilisi ja füüsilisi turvameetmeid, et kaitsta meie kontrolli ja järelevalve all olevaid isikuandmeid loata juurdepääsu, kasutamise, muutmise ja avalikustamise eest. Andmete edastamine interneti või traadita võrgu kaudu ei ole siiski tagatud.

Juriidiline avalikustamine:

Me avalikustame mis tahes teavet, mida me kogume, kasutame või saame, kui seda nõuab või lubab seadus, näiteks vastavalt kohtukutsele või sarnasele õiguslikule menetlusele, ja kui me usume heas usus, et avalikustamine on vajalik meie õiguste, teie või teiste ohutuse kaitsmiseks, pettuse uurimiseks või valitsuse taotlusele vastamiseks.

Kontaktandmed:

Kui soovite meiega ühendust võtta, et saada lisateavet käesoleva poliitika kohta või kui teil on küsimusi seoses individuaalsete õiguste ja teie isikuandmetega, võite saata e-kirja aadressil kuldlombard@gmail.com.